Výzva

Co to výzva vlastně je? Úkol, který mohou plnit rodiče, většinou bude trvat 14 dní (od babymootu do babymootu). Výzva vás bude cvičit v trpělivosti, krášlit vaše těla, tříbit chuť a potrénuje i vaši vizualizaci.

Druhá výzva: Čtení knihy
Přečtěte si knihu, kterou si už dlouho chcete přečíst. Tento měsíc alespoň jednu. Ideálně nějakou veselou nebo milou, ať vás vzpruží. Jestli nemáte žádný nápad, tady pro vás pár mám:
1. Robert Fulghum- prakticky cokoliv. Je to milé na čtení, pobavíte se i poučíte.
2. Jan Šmíd- Čisté radosti mého života. Pobavíte se také dost.
3. John Habberton- Hýta a Batul (Helenina drůbež)- O dětských lumpárnách dvou chlapců a jejich strýčkovi, muži toužícím po lásce. Pobavíte se ze všeho nejvíc, obzvláště, pokud jste rodiči.

První výzva: Relaxace u moře

Během 14 po sobě jdoucích dní si najdete každý den 5-10 minut jen pro sebe. Příjemně se usadíte (lepší než ležet, ať neusnete) a budete si představovat, že jste na pláži, ležíte na dece, fouká příjemný větřík, jsou slyšet vlny a do vašeho těla se vpíjí příjemné sluneční paprsky. Možná uslyšíte i racky :-) . Pěkně si odpočinete a pak se zase vrátíte do reality – doporučuji si pak zatleskat a trochu se napít, ať se uzemníte a nebolí vás hlava.

Napsat komentář